WYKROMAX

SINCE 1984 LEADING BRAND FROM POLAND

Firma Wykromax świadczy usługi w zakresie produkcji wykrojników. Gwarantuje solidną, kompleksową i szybką realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

O NAS

Wykromax jest firmą produkującą wykrojniki obuwnicze, kaletnicze i tapicerskie oraz dziurkacze kaletnicze i dziurkacze do wykrojników. Specjalizuje się w wytwarzaniu wykrojników z taśmy techniką spawania. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1984 roku i od tej pory cały czas prężnie się rozwija. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży zaowocowało silną pozycją na rynku. Najważniejsze atuty naszej firmy to terminowość i solidność. W procesie produkcji wykrojników wprowadzamy nowatorskie rozwiązania oraz dbamy o kompleksową obsługę klientów, proponując wiele dodatkowych usług.

Nowa
torska
techno
logia

Wykromax, dążąc do osiągnięcia światowych standardów i zadowolenia klientów, podczas produkcji wykrojników obuwniczych, kaletniczych i tapicerskich skupia się przede wszystkim na precyzji wykonania. W tym celu stale wprowadza nowoczesne technologie ślusarstwa wykrojniczego i kaletnictwa. Nowatorskie rozwiązania pozwalają poszerzyć zakres podstawowych usług o dodatkową ofertę.

Doświad
czeni
specja
liści

Jednym z największych atutów firmy Wykromax jest doświadczona kadra pracownicza. Fachowcy zajmujący się ślusarstwem wykrojniczym i kaletnictwem są specjalistami wyposażonymi w wiedzę teoretyczną popartą wieloletnim doświadczeniem. Kompetencje i zaangażowanie pracowników stanowią gwarancję wykrojników najwyższej jakości. Pozwalają także na wykonywanie dodatkowych usług zapewniających kompleksową realizację zlecenia.

"WYKROMAX"
Bożena Bartnicka

ul. Powstańców Warszawy 10
05-300 Mińsk Mazowiecki

NIP: 822-118-66-16


Biuro

biuro@wykromax.pl

Obsługa zamówień: Filip Bartnicki

filip@wykromax.pl

+48 504 418 904


W celu ułatwienia kontaktu prosimy o dołączanie numeru telefonu do zapytań oraz wysyłek.